Logo Tasarımı

Evet polisinkini andırıyor olabilir. Polis armasına benzetmeye çalışıyorum. Diğer türlü gerip şeyler çıkıyor ortaya...

Farklı rengini de deneriz. Önce bir tasarımızı ayarlamaya çalışalım da rengini de değiştirebiliriz ama mavi güzel renk diye düşünüyorum...

evet mavi çok güzel polisten bıraz farklı olması için dedim.Ama önce şekil önemli onun üzerinde karar kılınması lazım

Yarın birkaç çizim daha yapacağım arkadaşlar. Gün içerisinde paylaşırım sizlerle. Sizler yorumlarınızı yapın. Hatta çizim yapabilen arkadaşlar da yapsınlar. Ufkumuz daha çok açılır...

Hep beraber en güzel logonun oluşması için çalışalım arkadaşlar. Herkes elinden geldiğini yapsın. Çizebilen çizsin. Parlak fikirleri olan da paylaşsın ve ona göre birşeyler yapalım. Hayırlı geceler diliyorum... Cumanız mübarek olsun...

Evet biraz polisinkini andırıyor. Başka çalışmalar da yapacağım arkadaşlar. Bu gün bir kaç çalışma yaptım ama yayımlayamıyorum. Bilgisayarda problem var. Pazar günü paylaşacağım artık. Değişik tasarımlarım da olacak bakalım.
Bir de bu tür armalar zaten hep birbirini andırır. Bakın özel güvenliklere, bakın başka ülkelerin İKM'lerininkine. Ama çalışarak daha güzel çalışmalar ortaya çıkacağına inanıyorum. ;)

Yukarı Alt