LAFLA PEYNIR GEMISI YÜRÜMEZ

ERHN

Yeni Üye
Değerli ceza infaz personelleri ve adayları, son günlerde ast subaylarla ilgili basında bir çok haber yer almakta, bunların başında, maaşlarına zam yapılması gerektiği ve özlük haklarının iylestirmesi gibi konular geliyor. Benim dikkatinizi çekmek istediğim konu, şikayetçi oldukları özlük hakları, bizlerin sahip olmak istediği özlük haklarından çok daha iyi. Ve adamlar bunu hiç çekinmeden çatır çatır söylüyor, sosyal medya ve görsel medya da bunu sonuna kadar destekliyor. Sizce bu desteği ve bu kadar sesi getiren şey ne oldu? Tabiki birlik ve inanmaları oldu. Ceza infaz personelleri ve adayları olarak şimdi sizlerden çok önemli birşey isteyeceğim, önce kendinize bir twiter hesabı alın, daha sonra ailenizden veya sosyal çevrenizden iki arkadaşınıza twit hesabı aldırın. Böylelikle en az 5000kişi olacağız (şimdilik). Twit hesabından bir çok programa anında mesaj atabilecek, orada haklarını arayan cipler diye bir grup kurup, bir çok ünlü ismin (medyada ses getirebilecek) dikkatini çekmiş olacağız. Twit kullanarak sesimizi daha geniş kitlelere duyuracağız. Ve emin olun arkadaşlar bugünden çok daha iyi olacak. Hepinizi birliğe ve taşın altına el koymaya davet ediyorum.

evet güzel fikir.. yanlız başlığı biraz daha uygun biçimde yapabiliriz. diğer üyelerimizde bu konuda birlik olucaktır.

bunu sadece burdan duyurursak burdan haberi olmayan birçok kişinin haberi bile olmaz facebook hesaplarına gönderelim sonuçta herkes facebook kullanıyo:)

bence ikm ler olarak hakediyoruz biz bunu bakın 3-5 kişi kişi seferber oldu konu için oysaki forumda kaç bin kişi var vurdum duymazlıkta sınır yok ...

earik

Yeni Üye
peki ortak bir metin hazırlansa ve cumhurbaşkanı , başbakan , başta adalet bakanlığı olmak üzere bakanlar kurulu üyelerine milletvekillerine e - posta , ve sosyal medya aracılığıyla isteklerimiz iletilse nasıl olur.. Sonuçta unutmamak lazım ki ağlamayan çocuğa meme vermezler..

Yukarı Alt