Kpss Merkezi Yerleştirme İKM'yi etkilermi?

Arkadaşlar Kpss merkezi yerleştirme tercih zamanı çarşamba günü son. Muhtemelen merkezi yerleştirme tercih sonuçları İkm öğrenciğilini kazanıp kazanamadığımızdan önce belli olacak. Tercih yaparda atanırsak bu sonuç ikm öğrenciliğini etkilermi? Aranızda merkezi yerleştirmeden tercih yapan varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.

hiç sıkıntı olmaz eğer merkezi atamalarda kazanırsan, ikm öğrenciliğine başvursan bile kazansan bile gitmeyi verirsin boy kiloya yada mülakata senin yerine başkası girer... bu olağan bi süreç herkes hem merkezi atamaya hem ikmye hemde diğer yerlere başvurur bi sıkıntı olmaz kardeşim...

Peki merkezi atamaya gitmeyip ikm öğr. sonucunu beklersek heralde be sefer merkezi atamanın süresi geçip geçersiz olacak. Sen tercih yaptın mı?

O konuyu bende düşünüyorum ama çıkamadım işin içinden.Şimdi merkezi atamada kazanırsan ve gitmezsem puanım yanıyor daha tercih yapılmıyor diye biliyorum. Diyelim merkezi atamada tercihim geldi ve gitmedim ikm sonuçları açıklanınca ona gitmek istersem puanım yanar mı acaba? İkisinden de olmayayım işin sonunda

Aynen öyle merkezi atamadan kazandıktan sonra bellibir baş vuru süresi vardır o süre içerisindede ikm sonuçları açıklanmazsa diğerinede başvurmazsak komple ortada kalacaz

Aynen öyle merkezi atamadan kazandıktan sonra bellibir baş vuru süresi vardır o süre içerisindede ikm sonuçları açıklanmazsa diğerinede başvurmazsak komple ortada kalacaz

İşin kötü tarafı 90 da puanım var bu puanı yakarsam kendimi yakmış olurum ortada kaldım valla

İşin kötü tarafı 90 da puanım var bu puanı yakarsam kendimi yakmış olurum ortada kaldım valla

İyi düşün ozaman ğuanın guzel muhtemelen atanırsın eğer atanırsan ve ıkm sonuçları belli olmazsa o sure ıcerısınde atandığın kuruma git derim. Tercihlerinide ona göre iyi yap.

wnstn senin bu 90 ortaogretim kpss puanı mı? arkadasım lısede olsa onlısansta olsa sen 90 la bu atama olmasa da 2. atamada eger lıse ise 3 yada 4.atamada zaten atanırsın :) ikm yi tercih etmen ilginç herkesin kendi tercihi tabiki de sasırdım ben sadece

arkadaşlar genel atamada tercih yaptınız ve yerleştirildiniz dielimki kuruma gidip de iş başlayışınızı yapmadığınız sürece kpss puanınnız yanmaz bu arada kazandığınız yere 15 iş günü içinde iş başlayışı yapmanız gerekir. dilimki ikm öğrenciliği oldu genel atamada oldu siz ikm öğrenciliğini tercih ederseniz daha kursiyer vasfında olduğunuz için genel atamalarda tercih yapabilirsiniz o hakkınız kaybolmaz

Yukarı Alt