Koruma ve güvenlik görevlisi alım ilanı

bende başvuru yaptım başvuru formunu doldurmanız yeterli, adliyenin bilgi işlem merkezinden yapıyorsunuz, bide güvenlik kartınızın aslı lazım görmeleri gerekirmiş, puanım 80 inşallah olur..*blushing*

kaçla kapatcak bende çok merak ediyorum tahmin 85 felan olur diye düşünüyorum bakalım hayırlısı kaçta açıklanır acaba??

merhaba arkadaşlar bu işin aslı astarı nedir adminim bi yardımcı olsan çağırıyorlar beni listeye girmişim...nerde çalışılcak tayin durumu nedir maaş durumu nedir kadrolu mu bakanlıkta mı çalışılcak sözlü nasıl olur biri yardımcı olsun ya...

Valla açık söyleyim sen maça 1-0 yenik başlamışsın. Neden dersen ilanda kadrolu diye yazıyor onu soruyosun, adalet bakanlığı kezaa sadece ankarada var onu soruyosun...tayin felan yok adalet bakanlığı tek bir yerde olduğu için sende tek bir yerde çalışabilirsin :) kadrolu muhtemelen 2000 tl alınıyor..

arkadaşım net bilgi çalışma yeri ankara bakanlıklar.ben ankarada ikamet ediyorum ondan vbiliyorum adliyeden sağlam kaynaktan öğrendim.maaş olarakda net bişey yok ama 1800 2200 tl arası...

Arkadaşlar görev yeri idari ve mali işler dairesi yazıyor. oda maliye bakanlığının merkez binasında yani maliye bakanlığında görevlendirme olacak.İnşallah ikm alımlarında dönen torpil burada dönmez.Ben bu işi tam yedi yıldır yapıyorum ve gerek ögg kanunu gerekse iş tecrübesi hepsi mevcut bende.Nasılki ikm alımlarında adalet ile ilgili sorular sorulduysa burdada ögg kanunu ile ilgili sorulursa ki öylede olmalıdır hemen hemen her soruyu yanıtlarım.Kimse yanlış anlamasın ama bu işe yeni başlayanlar atanırsa yıllardır bu işi yapan ve yaşı sınırda olan biri olarak çok ama çok zoruma gider.

peki arkadaşlar bayanlar için nası oluyor mesailer vardiyalı mı benim çocuk varda o yüzden soruyorum şimdiden saolun..

Yukarı Alt