Kefil Senedi nasıl doldurulur ?

Adminlerden rica ediyorum,
kefil senedinin nasıl dolduralacağı hakkında bilgi verebilirlermi...

enazından benzer bir örneğini yayınlarlarsa seviniriz...

http://www.cte.adalet.gov.tr/duyurular/ikm_ogr_aday_kayit/EK-9_(Ek-8_Kefil_Senedi).doc

taahhüt eden bilgileri senin bilgilerin müşterek borçlu ve müteselsil kefiller ise kefil olacak kişilerin bilgileri bu bilgiler ya noter onaylı ya da kayıt yapan görevlinin yanında girilecek. eğitim merkezi yeri de neresiyse orasını yazıcan.

- Yedi maddeden ibaret olan bu yüklenme senedi ...../...../.......... tarihinde bir nüsha Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne takdim edilmiş olacaktır.

BİRİM AMİRİNİN :
Adı ve Soyadı :
Unvanı :
Mühür ve imzası :

benim erzurum cıktı noterde onaylatcam kardeş.. bu tarihe ne yazıcaz.. birim amiri noter fln ?

kayda gelmicen anladığım kadarıyla belgeleri noter onaylı göndericen. buna bişey diyemem yanlış yönlendirmemek için. ama pazartesi kayıt sırasında sorarım oradaki yetkililere. bende erzurumda kayıt yaptıracam

benim o yazıda anladığım kadarıyla notere onaylatıp kagıdı götürcem heralde oraya göndermek değilde

arkadaslar bu kefıller soy adımızdan farklı kısıler mı olcak yoksa aynı olabılırmı????

Arkadaşlar kayıt için sadece siz, anneniz ve babanız(kefil için) gidin bütün kayıt işlemleriniz eğitim merkezlerinde yapılır.

eğitim merkezinde dolduruyorlar eğitim merkezinde yapıyorsanız senedi.. noterlerin bilgiside var. noterde yaptıracak kişiler noter gerekli işlemleri yaptırıyorlar. siz siz olun annenizi babanızı kefil yapın. öbür türlü zahmeti ve külfiyeti çok olacaktır. erzurum çok güzel ya etkinlikleri çok

eşim ve eşimin arkadaşı kefil olacak diye karar vermiştik ama 2 side aileden mi olacak ki*hmm* öyle birşey belirtilmemiş ki*tdown*

eğitim merkezinde dolduruyorlar eğitim merkezinde yapıyorsanız senedi.. noterlerin bilgiside var. noterde yaptıracak kişiler noter gerekli işlemleri yaptırıyorlar. siz siz olun annenizi babanızı kefil yapın. öbür türlü zahmeti ve külfiyeti çok olacaktır. erzurum çok güzel ya etkinlikleri çok

anne babanın kefil olabilmesi güzel olmuş.bu devirde kefil bulmak çok zor

Arkadaşlar kefil senedini doldurup teslim edenler yardımcı olabilir mi.. Kefil senedinde taahüt edeninin damga pulu diye bi yer var orayı ne yapacağız bide kefillerin doldurması gereken yerde vergi no yazıyor oraya ne yazmamız gerekiyor?

damga pulu boş kalıyor kefiller ticaret yapıyorsa yani bir işletmesi dükkanı çakkalı bakkalı neblm ticarethanesi varsa vergi nosunuda yazar yoksa boş kalıyor..

damga pulu boş kalıyor kefiller ticaret yapıyorsa yani bir işletmesi dükkanı çakkalı bakkalı neblm ticarethanesi varsa vergi nosunuda yazar yoksa boş kalıyor..

Tamam teşekkür ederim

Tamam teşekkür ederim

Bir sorum daha olacak taahhüt edenin damga pulu ile başlayan kısım bizim bilgilerimizin yazılacağı yer mi?

Tamam teşekkür ederim

Bir sorum daha olacak taahhüt edenin damga pulu ile başlayan kısım bizim bilgilerimizin yazılacağı yer mi?
evet kardeşim

Tamam teşekkür ederim

evet kardeşim

Tamam çok teşekkür ederim :)

Yukarı Alt