İSTANBUL İKM

İSTANBUL ili ve ilçeleri infaz koruma memuru arkadaşlarımız paylaşımlarını buradan devam edebilirler

BAKIRKÖY
KARTAL
MALTEPE
SİLİVRİ
METRİS

Boy-kilo ölçümüne gidilirken ne giyilmeli.tartıya çıkarken elbiselerimizi çıkarıyormuyuz.çıkarmıyorrsakta elbise agırlıgını düşüyorlarmı.

kartal ikm - önlisans 82.39 gelirmi sizce teşekkürler.

eğer kilon fazla geleceğini düşünüyorsan su içme.. ince bişeyler giy yanında da girmeden önce montunu emanet edeceğin biri olsun... sadece ayakkabı çıkarılıyor ... elbise düşümü diye bir şey yok tartıya çıktığın anda kaç geliyorsan o
punanın güzel olur inşallah... Allah yardımcın olsun kardeşim...

Sağolasın kardeşim. 7 günde 6 kilo gibi bir kilo verdim. Çok çabalıyorum çok emek veriyorum gerçekten istiyorum bu mesleği yapmak rabbim yardım eder inşallah.d)

istanbul için ayrılan kontenjan denetimli serbestlik istanbul adliye sayfasına bakarsanız ona bağlı cezaevi bulunmadığını göreceksiniz.

Balıkesir adliyesinde başvururken sorduğumda görevli bayan hayır komisyon sizi herhangi bi cezaevine ikm olarak atayacak diye cevap verdi sanırım o da bilmiyordu teşekkür ederim.

katiplere itibar etmemek gerekiyor bu alımlarda da istanbul ikm yazmak ısteyen abimize illa semt yazacaksın diye semt yazdırmışlar adama ist ikm öğrenciliğine başvuramamış onların bişey bildiği yok

arkadaşa katılıyorum birşey bildikleri yok onların önümde basvuran cocuk çalışmak istediği yeri bos bırakmıstı ona dedi ki -Niye burayı bos bıraktın dedi, ne yazım dedi cocuk, o da Edirne Açık Cezaevi yaz dedi öle yazdı cocuk yani infaz koruma ogrenciliği bile yazmadı.

orda edirne geçiyoya onemli olan orası bence. evet yanlış yazmış ama bence kabul ederler edirne listesi için..

Etmeye ederler kabul tabiki cunku memur öyle bir sorumlulugu alamaz ama yine de söylüyorum brsey bilmiyorlar cunku aralarında yanımda konustular ordan biliyorum.sadece alım olucak die hazırlık yapıyorlar

Yukarı Alt