istanbul eğitim merkezi

DASCI

Yeni Üye
öncelikle sa arkadaşlar burda istanbul eğitime gidecek arkadaşlar varsa burda bi tanışalım diyorum
ve yerimizide belirtirsek güzel olur
öncelikle ben kendimden başlıyayım ben bolu yu kazandım inşallah diyelim

İletişim Bilgilerimiz
:
Bahçelievler Mahallesi Çocuk Sitesi İçi
Bahçelievler 34188 İSTANBUL
: Tel (212 441 97 03)
: Fax (212 441 97 02)
: www.cikpemist.adalet.gov.tr
: cte.sudem@adalet.gov.tr

ULAŞIM :
ESENLER OTOGAR'DAN
Metro’ya Havalimanı istikametine binerek, Bahçelievler metro durağında ininiz.
ATATÜRK HAVA LİMANINDAN
Metro’ya Aksaray istikametine binerek, Bahçelievler metro durağında ininiz.
Bahçelievler metro durağından çıkışta, Erkan Avcı Endüstri Meslek Lisesi istikametinde 500 metre yürüyerek, Sosyal Hizmetler Çocuk Sitesi girişinden Eğitim Merkezimize ulaşabilirsiniz.
TAKSİM İSTİKAMETİNDEN
Taksim Meydanı civarından kalkan Şirinevler istikametinden geçen İETT ve özel halk otobüslerine binerek, Bahçelievler Çocuk Sitesi durağında inerek Eğitim Merkezimize ulaşabilirsiniz.
EMİNÖNÜ İSTİKAMETİNDEN

Eminönü’nde Galata Köprüsü yanındaki İETT otobüsleri durağından kalkan 82 ve 31E’nolu İETT ve özel halk otobüslerine binerek, Bahçelievler Çocuk Sitesi durağında inerek Eğitim Merkezimize ulaşabilirsiniz.

Eminönü’nden ayrıca Zeytinburnu tramvayına binerek son durakta metroya aktarma yapabilirsiniz. Metro’dan Bahçelievler durağında inerek, çıkışta Erkan Avcı Endüstri Meslek Lisesi istikametinde 500 metre yürüyerek, Sosyal Hizmetler Çocuk Sitesi girişinden Eğitim Merkezimize ulaşabilirsiniz

eğitim merkezinin sayfası

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

ORD. PROF. DR. SULHİ DÖNMEZER EĞİTİM MERKEZİ

Arkadaşlar inşallah forumcipteki arkadaşlar olarak eğitim merkezinde görüşelim güzel bir grubumuz olsun.. Orada zamanın kardeşlik ve arkadaşlık çerçevesi içinde çok güzel geçeceğini umuyorum..

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.
Eğitim merkezini incelemenizi tavsiye ederim...

spor salonu var mı ki burda acep ?fitness salonu ?? erzurum eğitim merkezini daha bi beğenmiştim ben ...inşallah orda güzel bi gurubumuz olur

bahçelıevler istasyonunda,ındıkten sonra; metroport alısverış merkezının bıraz yukarısında,çokuk sıtesının ıçerısınde.eskıde olsa; spor salonu var evet.:) orada ğecıreceğnz zamanın tadını çıkarın.

arkadaşlar bende bakırköy ikm yi kazandım,evrakları ne zaman teslim ediyoruz acaba? istanbul adliyesi sitesinde kazananların evrakları teslim etmesi yönünde duyuru yayınlamış son tarih 3 ocak demiş bakırköy ün yayınlamasını bekleyecekmiyiz teslim eden var mı ?:?

Yukarı Alt