İNFAZ KORUMA MEMURLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Kayıt
4 Ocak 2012
Mesajlar
2.130
Beğeniler
1
Şehir
eskişehir
#1
Amasya´da E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda görevli İnfaz ve Koruma Memurları, Umut Ormanı projesi kapsamında daha yeşil bir Amasya için fidan dikti.

Amasya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ile Amasya Orman Bölge Müdürlüğü'nün işbirliğiyle, ilk fidanları önceki hafta düzenlenen törende,yeni fidanlar toprakla buluşturulan Umut Ormanı adında projesi kapsamında, infaz ve koruma memurları fidan dikti
Amasya Ceza İnfaz Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İnfaz ve Koruma Başmemuru Ali Torun, "Ormanın bir kısmını personel olarak biz ağaçlandırıyoruz. Yaklaşık 200 tane dikeceğiz.Herkesi ağaç dikmeye davet eden Torun, "Dünya her geçen gün küresel ısınma tehdidiyle karşı karşıya. Bu tehdide karşı alacağımız önlemlerden birisi de ağacı korumak ve fidan dikmektir. Ülke ormanlarımız bugün bizlere lazım olduğu kadar, yarın bizden sonraki nesiller için de vazgeçilmezdir. Dikeceğimiz her fidan, hem kendimiz hem de gelecek nesiller için bir umut kaynağı olacaktır" diye konuştu.
Torun, çalışanlar olarak ağaçlandırma çalışmalarına destek veren infaz ve koruma memurlarına ve Amasya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İbrahim Karaca ile diğer yetkililere teşekkür ettiğini söyledi.
http://www.duyarlikapi.com/haber-223-infaz-koruma-memurlarindan-ornek-davranis.html
 
Kayıt
14 Mart 2012
Mesajlar
38
Beğeniler
0
#4


İnsanların ağaçları görmesiyle değil medyada yer alan haberle insanların algılarında yer edineceğiz ayrıca burada amaç ille reklam diye bir şey yok açıklamada da görüldüğü gibi küresel ısınmaya karşı bir doğa hareketi bu
 
Kayıt
3 Mart 2012
Mesajlar
559
Beğeniler
0
#5

Bak sadece sosyal paylaşım sitelerinde sorunlar yayınlanmıyor. Haber sitelerinde de dile getiriliyor bazı şeyler.

http://www.habertempo.com/cezaevlerinin-gonullu-hukumluleri-makale,108.html
 
Yukarı Alt