IKM Röportajı

Kayıt
4 Ocak 2012
Mesajlar
2.130
Beğeniler
1
Şehir
eskişehir
#1
hayalet merkebi film müziği tarafmdan hazırlanmış Bir sokak röportajı ... İzmir sokaklarında yapılmıştır. İnfaz ve Koruma memurluğunun bilinirliği araştırılmıştır.

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.
 

nuh

Yeni Üye
Kayıt
4 Temmuz 2012
Mesajlar
28
Beğeniler
2
Şehir
ankara
#3
röportaj videosunu özellikle facebookta bol bol paylaşalım... yamulmuyorsam konusunda konusunda ilk ve tek olan bir çalışma oldu. İnşAllah devamı da gelir. Görüş ve Önerileriniz için teşekkür ederim.
 
Kayıt
14 Mayıs 2012
Mesajlar
25
Beğeniler
0
#4
ya arkadaslar nedir sizin bu probleminiz anlayamadım bi isime takılıp kalmıssınız gardiyan deseler ne olur ikm deseler ne olur siz eğer geçmişteki gardiyan görüntüsünü hafızalardan silmek istiyorsanız dürüst olun yeter isim değiştirince hersey unutulur sanmayın!!!
 
Kayıt
30 Kasım 2011
Mesajlar
175
Beğeniler
0
#5
evet arkdaşlar emegi geçen herkese teşekkür etmek lazım halk bizi tanımıyor gardiyan yerine infaz ve koruma memuru tanımı yıllar önce yapılasada halk hala bizleri gardiyan olarak biliyor gardiyan kötü bi isim degil ama imajı kötü sebebide eskiden yapılan kötü muamele ve çirkin davranışlardır gardiyan deyince herkes bi acaba diyor infaz ve koruma memuru deyince ise halkta daha ılımlı bi düşünce oluşuyor bu ismin herkes tarafında bilinmesi için gerekli çabayı öncelikle infaz koruma memuru arkdaşların gösteresi gerekir her yıl 5 binin üzerininde ikm işe alınıyor herkes duyarlı olsa çevresndeki insanlara bunu anlatmaya çalışssa kısa sürere gerekli yol alınır..

yeni üniformlar yapıldı bu yıl içinde dagıtılacak ocak ayında biz forum sayfamızda üniformada infaz koruma yazsının olması gerektigin bakanlıga burdan bi çok arkdaşımızda yarımıyla mail attık ve bu gercekleşti yeni giyecegimiz üniformların kolunda infaz koruma yazıyor zamanla bu algı degişcektir ama bunu yapacak olan yine biz duyarlı infaz koruma memurları olacaktır
 
Yukarı Alt