İKM MÜLAKAT KOMİSYONU

Arkadaşlar Maraş Komisyonuna başvuru yaptım Maraş adliyesindeki bizlere mülakatta soru soracak olan hakim savcı ve üyeleri nezaman belli oluyor.Şubat ayındaki komisyonla aynı kişiler mi yoksa değişiyor mu?Şubat ayındaki mülakata arkadaşım girmişti çok zor sorular sordular dedi.En azından komisyona girmeden komisyonda hangi hakim savcılar olduğunu öğrenirsek ona göre bi ön çalışma yaparız nasıl soru soruyorlar nasıl insanlardır diye.Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah tabi isteyen emek veren herkes kazanır bu sınavı

hakım savcılar hakkında nasıl bir on çalşma yapacaksın kı anlamadım?
otobiyografılerınımı arastırcaksın? yoksa hangı yemegı sevdıklerınmı? :)

srular zor mu kolay mı o kişinin çalışma genel kültür seviyesine bağlı sen oturur çalışırsın hiç olmadık yerden soru gelir bilemezsin adamlarla çokta akalaı birşey olduğunu sanmam soruları bilemeyip kazanan çok arkadaşımız var hatta bir tanesi hep sorular teferruat önemli olan ben bu işi yaparım imajını vermek der sen çalış tevekkül et gerisini yaradan bilir komisyonun insafına kalır

torpil için olsa o komisyona başvurmadan önce ayarlar onu sonra komisyona başvurur arkadaşım hem günhına girme arkadaşın ne biliyosun torpil için sorduğunu

cumhuriyet başsavcısı, adalet komisyonu başkanı ve adalaet komisyonuna üye ağır ceza mahkemesi hakimi sınava giricek.. ben paylaştım aslında komisyonu size.. hakim bayan..

Turgay ATEŞ
Adalet Komisyonu Başkanı

Mustafa KÜÇÜK
Cumhuriyet Başsavcısı

Gülten YALÇIN
Adalet Komisyonu Üyesi

maraşın sınav komisyonu bu kişiler arkadaşlar. lakin hakimin görevi olursa başka kişi girebilir. başsavcı görevli olursa vekili olabilir..

ne için olabilirki başka adamın adını öğrensen sanki kişiğinimi anlıyacaksın benim aklıma ilk gelen şey o oldu eminim çoğu kişinin aklına gelmiştir benım düşüncem bu

Bakırköy komusyonunuda biliyorsan paylaşırmısın:) torpil için değil ama:)

bende erzurum komisyonunu merak ettim
bizim torpilimiz yüce yaradan o ol deyiverecek olacak değil mi stanny

hakimi bilmem ama adalet komisyonu başkanı ve cumhuriyet başsavcısı giricek her sınav komisyonu böyle olucak..

kişi kendinden bilir işi derler ama neyse torpil için olsa gelip buralarda sayfa sayfa gezinip bilgi edinmeye çalışırmıyım acaba.İlk defa başvuru yapıyorum ve bişeyler öğrenmeye çalışıyorum.Torpilim olsa hiç uğraşmam yan gelir yatar mülakatın olacağı günü beklerim.Şimdi mülakata girecek komisyonu öğrendim buradan eeee neyapacağım gidip adamlarla ahbaplık kurup torpil mi yaptıracağım kendime.Anlayacağın torpilim yok.Dediğim gibi Allah isteyen, emek veren ve bu işe gerçekten de ihtiyacı olan herkese nasip etsin.

varsa kısmetimizde biz elimizden geleni yapıp gerisini Allah'a bıraktıktan sonra birşeyler vesile olur bulur bizi... en büyük torpili Yaradandan dilemek lazım.. eğer o istemezse savcının oğlu kızı olsan gene olmaz...

Yukarı Alt