ikm eğitim

arkadaşlar ikm kazanan yeni adaylar için eğitimler ne zaman başlıyor ve eğitim yerleri neye göre belirleniyor bilgisi olan arkadaşlar paylaşımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

1 aya kadar başlar.. eğitim merkezlerinin kapasitesine ve kazandığınız yerin bağlı olduğu eğitim merkezine göre dağılım olucaktır. lakin cte bu durumda farklılık yapabilir. 3015 kişi toplamda olduğu için gruplar halinde eğitime gidiceksiniz bir bölümünüz 1 hafta eğitim merkezinde kaldıktan sonra direk staja bir bölümü direk eğitime bir bölümüde bir kaç hafta gecikmeyle eğitime başlayacak. Denizli eğitim merkezinin açılmasıyla birlikte eğitim merkezi sayısı 5'e yükseliyor...

paylaşımınız için tşkler. peki ben üniversite okuyorum 4.sınıftayım okulumu bitirmem için sınav zamanları törelans gösterirler mi sınavlarıma katılabilmem için

sessizdevrim cte eğitimlerde değişiklik yapabilir demişsin. Bazı gruplar bir hafta eğitimden sonra staja mı başlayacak anlayamadım. Açıklayabilir misin?

şuanki eğitim gören kişiler bu şekilde oldu. 1 haftalık uyum eğitimi oluyor konferans cezaevlerinin tanıtımı vs gibi sonra direk staja gittiler staj dönüşü teorik eğitimlerini gördüler... 1988 kişiydiler.. şuanki alım 3015 kişi haliyle eğitim merkezleri kapasitesi hepsini bir anda karşılayamıyor.. cte kayıt ilanını yayınladığında 3015 kişininde eğitim grupları belli olucak

eğitim alacak ikm adaylarını 2ye bölerler, bir kısım önce staja gider diğer kısım ise eğitimini tamamlayıp daha sonra eğitime gider.. muhtemelen böyle yapacaklar...

bütünleme sınavı var. kalan olduğunu duymadım şuana kadar. bir çok kişi gönderdik öğrenci olarak foruma. evci il içi çıkabiliyorsunuz. yatılı eğitim göreceksiniz. bol bol ders çalışırsınız. birde ara tatiliniz olucak onda memleketlerinize gidip gelirsiniz.

bende butunleme sınavına kalanları geçiriyorlar dıye duydum çok zor değilmiş dersler zaten kpss den daha zor değildir enazından :) hiç dersle ilgilenmeden sınava girersek sıkıntı yaşayabiliriz sonuçta eğitim için gidiyoruz devlet masraf yapıyor biz eğitim görelim diye. Görevlilerin sıkıntı çıkartacağını sanmam.

ben bu sene nisanda bitirdim eğitimi.bayramdan sonra başlıyoruz inş.eğitim kolay.cok az çalışmayla geçebilirsiniz cokta boşlamayın ama kahramanmaras eğitim merkezinde 1 dersten 60 kişi büte kaldı bizde ama ekbütte hepsini geçirdiler.eğitimde sıkıntı olmaz.sizi zaten komisyon seçmiş tekrar onlarda seçmezler

Yukarı Alt