İKM BAŞMEMURUNA SİLAHLI SALDIRI

Diyarbakır E Tipi Kapalı Cezaevi´nde görevli İnfaz ve Koruma Başmemuru, cezaevi çıkışında silahlı saldırıya uğradı.

Sık sık molotof, ses bombası ve havai fişeklerle saldırıya uğrayan Diyarbakır E tipi Ceza İnfaz Kurumu'nda şimdi de bir İnfaz ve Koruma Başmemuru'na saldırı düzenlendi.
Diyarbakır E Tipi Cezaevi'nde Kurum Sorumlu İnfaz ve Koruma Başmemuru olarak görev yapan Recep Alacan, iş çıkışında kimliği henüz belirlenemeyen bir kişinin silahlı saldırısına uğradı.
Kurumdan arabasıyla ayrılan Alacan, önüne çıkan yayalara yol vermek için yavaşladığı sırada araca sağ taraftan yaklaşan kimliği belirsiz kişi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Atılan mermilerden biri ayağına isabet eden İnfaz ve Koruma Başmemuru Recep Alacan, gaza basarak olay yerinden uzaklaştı.
Alacan, olayın ardından gittiği Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı olay hakkında soruşturma başlattı.
Meslektaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yapılan saldırıyı kınıyor ve tekrarının yaşanmasını temenni ediyoruz.

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

umarım bu olaydan sonra ikm nin nasıl zor şartlarda ve hayati öneme sahip olduğunu birileri anlarda bizim yanımızda yer alır. başmemurumuza geçmiş olsun dileklerini iletiyoruz hainlerin de bir an önce bulunmasını ümidediyorum

Kötü bir olay ya.. İnşallah tekrarı yaşanmaz. Lakin bu olayın da iki iyi yanı var: 1) Can kaybının olmaması 2) Şu an meclis gündeminde olan İnfaz Koruma Memurlarına verilecek hakların, daha da arttırılma, iyileştirilme ihtimali. Meslektaşımıza acil şifalar..

infaz koruma başmemuruna geçmiş olsun diyor böyle bi olayın bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum:|... yok efendim risksiz işmiş tehlikesi olmayan bir işmiş emeklilikte yıpranma payı gerekmiyormuş. muşta muş Allahtan korkun be görün artık bunları .:mad:

Yukarı Alt