Hapishane Filmleri

Malum bekleyişe girdik ve nası zaman da hızlı geçer diye kıvranıyoruz :D Öyleyse film izleyelim diyorum .

İlk ben ekliyorum favorimi izlemeyen kalmasın:)

Celda 211

Filmin Özeti:

Juan gardiyan olmak üzeredir. İşe bir gün erken gelir. İki meslektaşı ona hapishaneyi gezdirirken, birdenbire tavandan düşen bir parçanın çarpmasıyla bayılır. Gardiyanlar onu ayıltmak için 211 numaralı boş hücreye götürür. Juan bilinci kapalı halde hücrede yatarken hapishanede bir ayaklanma patlak verir. Ayıldığında güç bir durumla karşı karşıyadır: Hayatta kalmak için mahkûm rolü oynamak zorundadır..

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

The Shawshank Redemption (1994)
Gelmiş geçmiş en iyi film kabul edilen Esaretin Bedeli'ni izledikten sonra kolay kolay hiçbir hapishane filmini beğenmezsiniz. Hikaye gerçeğe dayanmaktadır.

The Last Castle (2001)
Son Kale de muhteşemdir. Sinemada izlemiştim lisede. Robert Redford ve James Gandolfini döktürmüş resmen.

Carandiru (2003)
İzledikten sonra İKM olmaktan vazgeçebilirsiniz. :)

Papillon (1973)
Muhteşem bir azim ve kaçış öyküsü var bu filmde.

Das Experiment (2001)
Alman yapımı olanını izlemenizi tavsiye derim. Yeniden çekileni bunun yanına bile yaklaşamaz.

Life Is Beautiful (1997)
Muhteşem bir öykü ve oyunvuluk var bu filmde.

The Green Mile (1999)
İzlemeyeniniz yoktur. Yeşil Yol.

gayet güzel paylaşımlar izlemek lazım birde bir zamanlar parmaklıklar ardında dizisi vardı kadın infaz koruma memurları çok sertti

Esaretin bedeli zaten anlatmaya gerek yok. 720p BlurayRip var. Arşivde duruyor. Arada bir çıkarıp izlerim.

adalet peşinde de harika bir filmdir.

Başrollerini ünlü oyuncular Gerard Butler ve Jamie Foxx‘ın paylaştığı Law Abiding Citizen gerilim/aksiyon türünde bir yapım.

Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak; Clyde Shelton (Butler) eşi ve çocuğu ile mutlu bir hayat süren bir adamdır. Bir gün iki saldırgan Shelton‘ın evine gelir ve onun gözleri önünde eşi ve çocuğunu öldürür. Avukat Nick Rice (Foxx) saldırganlarla bir anlaşma yapmıştır. Mahkeme saldırganlardan birini ölüm cezasına çarptırırken diğerine çok az bir ceza verir. Karardan hiç memnun olmayan Shelton adaleti kendi elleriyle uygulamaya karar verir. Artık tek bir amacı vardır; bu olayda suçlu gördüğü herkesi birer birer ortadan kaldırmak.

sinemalar.com dan alıntıdır.

Yukarı Alt