Güney Kore Robot İKM Tanıttı

Güney Kore'de Araştırmacılar ilk kez robot, İKM tanıttı. Robot her alanda test tabi tutuluyor.Güney Kore'de yapımı süren robot , analiz etmek ve izlemek tutuklu ve cezaevlerinde kendilerini sağlık, refah ve güvenliği için tehlikeli olabilir davranışı takip etmekte kullanılacak.

Güney Kore merkezli bir hapishane teknoloji araştırma grubunun cezaevi güvenlik geleceği olarak lanse edilen robot mahkum davranışını izleme ve alarm tetikleme gibi robotun uzaktan operatör canlı video iletebilen özelliği ,mahkum davranışını anaormal ve şüpheli her şeyi analaiz edilmesine olanak sağlayan yazılımlarla donatılmış,aynı zamanda mahkumların ile doğrudan iletişim kurmak için uzak bir istasyonda bir görevli etkinleştirmek için kullanım özelliği olan Robotun amacları arasında mahkumların yaşam ve güvenliği sağlamak ve kötü çalışma ortamında İnfaz korumaların iş yükünü azaltmak için kullanılıcak

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

Gerek yok böyle şeylere yaa .. İçerideki adamın da psikolojisi bozulur böyle :D Aman bizden uzak olsun :D

Bu arada face de yazdığını okudum duyarlı kapı İKM yerine Gardiyan demiş iyi yakalamışsın orayı ;)

Kuzey korenin füzesi infilak etti uzayı bulamadan. Bu da güney kore bunların robotları iş yapar mı bilmem :D

Ekmeğimizden oluruz ya.. Düşünsene, "Adalet Bakanlığı Açıktan Kiralamalı(Sözleşmeli yani :) ) Kimato (Attım valla :) ) Alımı :) :) :) :)

ee alım olcksa RoboKPSS de yapmak lazım ozmn:-| ama sınava kol saatiyle giremezken bunları nasıl sınavdan geçirckler:-/ oldu farzedelim sorularda işlemciler, jaglar php, vs. olur heralde%-)

ee alım olcksa RoboKPSS de yapmak lazım ozmn:-| ama sınava kol saatiyle giremezken bunları nasıl sınavdan geçirckler:-/ oldu farzedelim sorularda işlemciler, jaglar php, vs. olur heralde%-)

Ya ben onu değil de boy-kilo ölçümünü merak ederim gerçekten ya:) Hepsi aynı boy olunca, komisyon otomatikmen çıldırır, hiçkimseyi eleyemedik diye :) :)

Ya ben onu değil de boy-kilo ölçümünü merak ederim gerçekten ya:) Hepsi aynı boy olunca, komisyon otomatikmen çıldırır, hiçkimseyi eleyemedik diye :) :)
komisyon mülakatta; kendini tanıt dediğinde ne diye cevap verir ki :D 4.nesil 8işlemcili 4tekerli 4çekerli bla bla bla ...

komisyon mülakatta; kendini tanıt dediğinde ne diye cevap verir ki :D 4.nesil 8işlemcili 4tekerli 4çekerli bla bla bla ...

Yaparlar abi :)

Yukarı Alt