GÖREV AKSAMASI

Öncelikle 3015 kişi alımında kazanan arkadaşlara mesleklerinde başarılar dilerim. kayıtlarınız ve yerleriniz açıklanmış hepiniz için hayırlı olsun...

Uzun süredir sağlık problemi yaşıyordum ve tedavi olmak için hastaneye alınmam söz konusu oldu. bu zaman zarfında yeni adaylarla diğer dönemlerdeki gibi ilgilenemediğim için üzgün olduğumu bilmenizi isterim.. bugünden itibaren tekrar taburcu edilerek evime gelmiş bulunmaktayım elimden geldiğince tekrar aranızdayım.. durumu izah ederek hepinize bilgi vermeye daha uygun gördüm... tekrardan kazanan arkadaşlara hayırlı olsun diliyorum

SESSİZDEVRİM (B.DOĞAN)

öncelıkle ALLAH sifa versin insallah.benım sorum bır sonrakı alımla ılgılı olacak.bır bılgınız var mı acaba onumuzdekı alım ne zaman olur?ben kasım-aralık gıbı dusunuyorum ama sızce doğru mu dusunuyorum?sımdıden tesekkurler...

gruplar halinde olduğu için mayıs 2014 e kadar eğitimler var... bazı arkadaşlar ekimden sonra eğitime başlayacak

Ne demek görev aksaması!!!! Sen zaten görevini bugüne kadar fazlasıyla yerine getirmiştin hala fazlan var git güzelce istirahat et!!! büyük geçmiş olsun kardeş :( uzun zamandır aklıma takılıyordu zaten nerede sayın adminim diye...

Yukarı Alt