Forum Kurallarımız

Listeye Girdiniz mi?


  • Seçmen sayısı
    273
  • Bu anket şu tarihte kapanacaktır: .

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
Kayıt
13 Kasım 2011
Mesajlar
349
Beğeniler
17
Yaş
33
Şehir
Ankara
#1
ForumCip.com kurulum amacı, Ceza İnfaz Personellerini ve adaylarını bir araya toplayarak, seviyeli bir tartışma ortamı oluşturmaktır. FORUMDA KESİNLİKLE SİYASİ PAYLAŞIMLAR, OLUMLU-OLUMSUZ GÖRÜŞLER BİLDİRMEK VE YASAKTIR. BU DİREKT BAN SEBEBİDİR. Bu bağlamda:

A. Mesaj İçerikleri

Foruma yazılan her mesajin içeriğinden, sadece ve sadece mesajı yazan kişi sorumludur. Forum yöneticileri bu konuda hiçbir sorumluluk üstlenmez.

1 - Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi veya kurumların onurlarını zedeleyecek saygısız içeriğe sahip mesajlar göndermek yasaktır. Yöneticiler tarafından görülen bu tip mesajlar haber verilmeksizin silinir/saklanır. Bu tür mesajlara yine aynı şekilde karşılık vermek de suç unsuru olup, kesinlikle yasaktır. Aynı durumun tekrarında üyelik iptal edilir.

2 - Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için mesajlarınızda kesinlikle tamamı büyük harf kullanmayınız. Ayrıca bozuk Türkçe ile yazılmış mesajlar uyarılmadan silinecek ve/veya üye hesabına belirlenmiş ceza puanı eklenecektir.

3 - "Flood" olarak tabir edilen, sadece forumdaki mesajınızın üst sıraya cıkmasını sağlamak amacı ile atılan "+1", "hadi ama yok mu cevap verecek kimse" ,"güncelll" türünde mesajlara izin verilmemektedir. Bu şekilde davranan ve forumu gereksiz yere kullanan üyelerin hesablarına belirlenmiş ceza puanı eklenecektir.

4 - Forumda, atılan mesajlara gereksiz cevap veren, chat türü mesaj yazan, konuyu dagıtan, "cıvıklaştıran", kendisine atılan özel mesajı foruma postalayan ve ortamı seviyesizleştiren üyelerin mesajları silinecek ve uyarılacaklardır. Belirli bir uyarı seviyesine ulaşan üyelerin üyelikleri otomatik olarak askıya alınır veya silinir. Yöneticiler, bunun tekrarlanmasi halinde uyarının en üst seviyeye ulaşmasını beklemeden üyenin kaydını forumdan silebilir.


5 - Forumlarda kişisel - kurumsal ticari kaygılar içeren mesajlar atılamaz. Bu tip mesajlar editörlerce incelendikten sonra haber verilmeksizin silinecektir. Forumlarda kişiye özel bilgilerinizi paylaşamazsınız. Telefon numarası, adres vb.. bilgiler forumda sadece özel mesaj (ÖM) yolu ile paylaşılabilir. Özel mesajlar foruma taşınamaz, forumda paylaşılamaz.


B. İmza ve Avatar İçerikleri

1 - İmzada,kişiye özel bilgiler vermek yasaktır. (Telefon numarası, adres vb..)

2 - İmzada, resim kullanılabilir ancak forumun görüntüsünü rahatsız edecek boyutta ise izin verilmemektedir.

3 - Avatarlar Siyasal ve dini içerik taşıyamaz.

4- İmzada site bağlantıları kullanılamaz.C. Kanun, Yasalar ve Forum

Forumda kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde: kesinlikle cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasadışı örgütlenme, kişisel gizlilik, ''uluslararası'' ve ''Türkiye Cumhuriyeti'' Yasaları'na aykırı içeriği olan konular açamaz ve yorumlar yazamazsınız. Bunun yanında telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de paylaşamazsınız.


Bu forumları her kesimden Türk'ün ve Türkçe dili konuşan insanların takip ettigini unutmayınız. Genç arkadaşlar, bayanlar, anneler ve babalar bu forumları bilgi almak için kullanıyorlar. Bu nedenle lütfen öncelikle bunları göz önünde bulundurmayı/incelemeyi özen gösterin.


Forum yönetimi olarak önceden haber vermeksizin kurallarda değişikliklere gitme hakkımız mahfuzdur. Kullanıcı, Üyelik Sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Kurallar ve ilkeler hakkındaki görüşlerinizi - eleştirilerinizi forum yöneticilerine çekinmeden iletebilirsiniz. Bu metin Forum Editörlerinin ve İçerik Koordinatörlerinin istek ve taleplerine göre yenilenebilir.
 
Kayıt
30 Kasım 2011
Mesajlar
148
Beğeniler
3
Şehir
ankara
#2
devrem sen böle demişşsin de gözden kacırdıklarınız varr,ben şuan tsk nın malı oldugum için müdahale etmıorum.ama 84 gun sora kımseyı affetmem :)
 
Kayıt
30 Kasım 2011
Mesajlar
175
Beğeniler
0
#3devre senin daha askerligin cok göreve gel bi başla sonra hallederiz :):) sen gelene kadar forum binlere ulaşacak :D:D
 
Kayıt
24 Ocak 2012
Mesajlar
587
Beğeniler
0
#8
Şu kurallara bir kez daha bakalım da arkadaşlar ben hala aynen yanlışlara devam eden arkadaşlarımızı görüyorum...
 
Yukarı Alt