DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ!!!

Bizler Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü Personelleriyiz...
Yıllardır personellerimizin dile getirdiği iyileştirmeler, özlük hakları yerine ya getirilmemiştir yada eksik olarak uygulanmıştır. site kurucumuz hepimizin desteğiyle büyük bir çalışmaya imza atmaya karar vermiştir. Astsubaylar bir süre önce büyük bir başarıya imza attılar. bir site kurdular. isteklerini madde madde yazdılar. sitemizde bulunan facebook beğenme kutucuğu eklediler. daha sonra ailesi, tanıdıkları ne kadar kişiye ulaşabildilerde facebookta üye olmayanları üye yapıp beğendirdiler. bu sayıyı 250.000 yapıp haberlere çıktılar.. istediklerini aldılar ve bunları görmekteyiz..yapamayacağımız birşey değil bu.

şimdi sizlerden site ismi önerisi bekliyoruz. iki kelimelik.

site kurucumuzun aklına sesimiziduyun.com geldi.

şimdi hepimiz bu site ismi konusunda fikirlerimizi ortaya koyalım. site ismi belirlendiği an açılacak .. ve bu siteyi duyarlıkapı dahil tüm cezaevi ve ikmlerle ilgili yerlerde yayınlayacağız..

haydi bekliyoruz...

www.gonullumahkumlar.com
daha mantıklı geliyor
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

alan adı sorgulaması da yaptım açık alınabilir mesleğimize de uygun bence basında da ses getirir

reis55

Yeni Üye
ceza infaz kurumların da calışanlar olarak halkında kolay anlayacagı bir isim olmalı.Bence!

Ceza evi personeli +
gibi
hepsini kapsamalı diye düşünüyorum.

T.C. Adalet bakanlığı.
Ceza infaz memurları. +

isim kısa olması gerekir kısa ve net bir isim
saygılar

Benim önerim

www.sessizciglik.com

(sessiz çığlık)

Tezat kelimelerin birleşimi ile bir araya gelen bir alan adı. Kaldı ki ceza infaz kurumlarındaki çalışanların sesini duyan yok. Bizler çığlık atıyoruz ama sesimizi duyan kimse olmaması manasında.

düşünmüşsün emeğine saygım var arkadaşım ama ilk duyduğumda bana alışveris sitesi gibi geldi.. kapalı iyide çarşı değişse daha iyi olur sanki
elbette hepimiz aynı düşüncede olsak en güzeli bulamayız içerdeki yaşamı bi kelimeyle dile getirmek cok zor bana mantıklı gelmişti sadece saygılarımla.

1.parmakliklarArdinda dizisi vardi parmakliklarArdinda olabilir mi dersiniz.
2. arkakapi.com
3.darkapilar.com yada kapalikapilar.com
aklımıza geldıkce yazarız.

kesinlikle adımızın geçtiği bir isimle kurulmalı bu site, sonuçta gardiyan adındanda kurtulmak istemiyor muyuz.Bence infazpersonelleri.com, infazkoruma.com, ikm.com gibi isimler olmalı, türetilebilir.Emeği olan herkese teşekkürler, selamlar

infaz korum memurlarına ait bir çalışma olucak..

-dinleturkiye.com radyo gibi oldu ama
-uyanturkiye.com
-bitmeyenfedakarlik.com
-fedaolmusomurler.com
-mertguller.com

busesekulakver benim hoşuma gitti yani ilk biri gördügü anda ilgi ceken bişey olmalı ki açıp baksın
beqenılmesıne sevındım may kardeşim:)

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
güzel sonuçlar çıkıyor ama iki kelime olması akılda kalması için.. mesela haberlere çıkarsa ne olacak çok uzun adlar çıkıyor..

ayrıca www.infazkoruma.com zaten bize ait... bakabilirsiniz :)

sesimiziduyun.com
busesekulakver.com
infazetmeyinmemuru.com

bunlar iyi ama 2 kelime olmalı..

Yukarı Alt