dersane

herkese selamlar değerli ikm arkadaşlarım,ben üniversite son sınıf öğrencisiyim ayrıca dersaneye de gidiyorum dersaneye ikinci dönem gitmedim ve 200 tl taksit kalmış ödememe durumunda neler olur lütfen bilgisi olan paylaşsın. şimdiden teşekkürler...

Avukata verip parayı almaya çalışırlar. Bence dersane müdürüyle git konuş kardeş. de ben gelmedim dersaneye para vermeyeyim . Adam belki anlayışlı biri çıkar.

ben adamın diyeceğini söyleyeyim sen gelsende gelmesen de biz hocaya öğrenci sayısına göre para veriyoruz diyorlar alırlar

sen hemen o işi halletmeye bak avukata gönderirlerse icra masrafları falan 200 lira olur 500 lira

icra artık o kadar kolay gelemiyor eve ve evdeki her eşyayı alamıyorlar ama berrinin dediği gibi eğer avukatlık olursa dosya parası felan da katılıyor o paranın üstüne. Benim zamanında başımdan gecenı söyleyeyim son 2 ay dershaneye gitmedim aradılar senet var dedıler ben gıtmedım derse felan dedım bızı ılgılendırmez dedıler bende o zaman benı de ılgılndırmez dedım odeemedım ama ne mahkeme oldu nede bısey ugrasmak ıstemedıler galıba 250 tl ıcın

kardeş senet varsa parayı çaır çatır alırlar, git konuş paran yoksa biraz zaman iste, ama mutlaka öde.

aynı şey benimde başıma geldi iyilikle gayet mütevazi bi şekilde bi kaçkere gittim konuştum anlamadılar sonra bende insanlıktan çıkıp dersande pislik çıkardım :mad: sonra senedi verdiler hoca bide diyo ki unutma bizi arasıra uğra çayımızı iç :))))

Yukarı Alt