Denetimli Serbestlik ofisinde çalışan kimse var mı ??

bugun egıtım merkezını aradım 21 ocak dedı ama kesın degılmıs bırde ogrencı sayısı fazlaymıs bızı baska yerlere kaydırma durumu varmıs kendınızı ıstanbul dıye sartlandırmayın

silah alma hakkı olduğunu duyduk alan arkadaş var, ben bireysel silahlanmaya karşı biriyim bu yüzden kesinlikle almam almanıda tavsiye etmem, eğer istanbul ve bakırköy denetimli serbestlik şubesinde görev yapacaksanız sizi son derece yoğun bir mesai bekliyor, şimdiden söleyeyim, bu arada kazanan arkadaşlara hayırlı olmasını diliyorum.

narkoz özelden yazdım bakar mısın ,
silahlanmaya karşı olmak iyi ama sen de yazdın bir sürü farklı farklı kişilerle muhattap oluyorsun yani içlerinden birinin kafası bozulsa kendini nasıl koruyacaksın ?

ya silah zaten öyle aman aman iyi birşey değil ki... 1 sene hevesle taşırsın sonra hevesin kaçar... ayrıca kendini koruma amaçlı dahi olsa sinirlerine hakim olamayan bir insan için silah kesinlikle iyi değil... ikmlikten mahkumluğa götürür insanı... ve silahın sorumluluğu da büyük, çaldırırsan düşürürsen yahut bir yerde unutursan hapı yutarsın... zira denetimli serbestlikler harici çoğumuz cezaevlerinde çalışıyoruz, tamam silah alalım almasına ama çalışıken nerede muhafaza edeceğiz bunu da düşünmek lazım, evde silah bırakılmaz, cezaevine getirilemez eee*

theConq,

sokağın ortasında adamın biri çıktı karşımıza elinde silahla kendimizi nasıl koruyacağız .. nasıl koruyacaksın ?? bu mesleğe daha başlamadım o yüzden sorularım saçma olabilir hatta seneye bu yazılara gülebilirim de ama şimdilik bilgi topluyorum her anlamda

Yukarı Alt