CİPDER 4. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI DUYURUSU

nuh

Yeni Üye
duyuru metnini aynen aşağıya kopyalıyorum.

4. Olağan Genel Kurul Toplantısı 11 Haziran 2016 tarihinde Ankara'da yapılacaktır.
Derneğimizin 4 Olağan Genel Kurul Toplantısı 11 Haziran 2016 Cumartesi Günü Saat 13.00’de Dernek Genel Merkezimiz İzmir Caddesi Menekşe 1 Sokak Nergiz Apt. No 10/A Kat-3 No:6 Kızılay/ANKARA adresinde aşağıdaki gündeme göre yapılacaktır. Bu birinci toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantı 18 Haziran 2016 Cumartesi tarihinde aynı yer ve saatte yapılacaktır. Tüm üyelerimize duyurulur.

Genel Kurul Gündemi

1. Açılış
  2. Başkanlık Divanının teşekkülü
  3. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması
  4. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu faaliyet raporlarının okunması, müzakeresi ve yönetim kurulu ile denetim kurulunun ibrası
  5. Bilanço gelir gider hesaplarının müzakeresi
  6. Yeni dönem çalışma programı ile tahmini bütçesinin görüşülmesi
  7. Tüzüğün değişen ve eklenen maddeleri ile yönetmeliklerin müzakeresi ve oylanması
  8. Yönetim Kuruluna verilecek yetkilerin müzakeresi ve oylanması
  9. Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi
  10. Dilek ve Temenniler
  11. Kapanış
Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

nuh

Yeni Üye
CİPDER 4. OLAĞAN GENEL KURULU ANKARA’DA YAPILDI

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.
- 20.06.2016 Pazartesi 13:22
Ceza İnfaz Kurumları Personeli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı 18.06.2016 Cumartesi günü gerçekleştirildi.
Ceza İnfaz Kurumları Personeli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin 03.05.2013 tarih ve 149 Sayılı yönetim kurulu kararı doğrultusunda, 11.06.2016 Cumartesi Saat 13:00 de Menekşe Sokak No:10 Nergiz apt.A blok, kat 3 daire 6 Çankaya/ANKARA adresinde yapılan ancak gerekli çoğunluğun sağlanmaması üzerine ertelenen 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı 18.06.2016 Cumartesi günü aynı adres ve aynı saatte gerçekleştirildi.

Açılış konuşması ve Divan Kurulunun teşekkülü ile başlayan Genel Kurul Toplantısı, mevcut yönetimin mali ve faaliyetler yönünden ibrası, tüzükte yapılması düşünülen değişikliklerin oylanması, denetim kurulunun ibrası ile devam etti ve yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu için seçime geçildi.

Yapılan seçim sonucunda; yönetim kurulu ve denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi için teklif edilen adayların oylaması sonucunda yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu aşağıda belirtilen isimlerden oluştu:

Derneğin asil Yönetim Kurulu üyeleri Derneğin yedek Yönetim Kurulu üyeleri

1-Bekir ALANOĞLU 1-Hikmet ÇÜRÜKOĞLU

2-İsmail GÜL 2-Fahri ERDİNÇ

3-Levent PREVEZE 3-M.Hilmi YILMAZ

4-Behzat DEMİR 4-Cemal ERGEÇ

5-Mehmet Şirin CAN 5-Sadettin AKGÜL

6-Nuh ÜRÜN 6-Ahmet PEKESEN

7-Hüseyin KESKİN 7-Bilal ÖZCAN

8-Olcay Numan ŞUAY 8-Zişan ÇOLAK

9-Cem Alemdar ALBAYRAK 9-Salih GÜVEN

10-Zafer BAYSAL 10-Sefa ÖZBEK

11-Ekrem YENİ 11-Ali İhsan DOĞAN

Dernek Denetim Kurulu Asil Üyeleri Dernek Denetim Kurulu Yedek Üyeleri

1-Necmi ACUN 1-Veysel YÜKSEL

2-Salih EFE 2-Nurettin ŞİRİN

3-Niyazi DURAK 3-Gökhan KOCATAŞ

Seçim sonrası yapılan oy tasnifinin ardından, yeni seçilen yönetim ve denetim kurulu adına Bekir ALANOĞLU bir teşekkür konuşması yaparak dilek ve temennilerde bulundu.

Yukarı Alt