Cezaevi hakkında soru ?

Arkadaşlar merhaba ben Kadrolu İnfaz Koruma memuruluğunu kazandım. Aslında hiç aklımda olmayan bir meslekti. Kpss lisans işletme puanım 83 atanabilirim ancak 1 sene sonra. O yüzden bekleme lüksüm kalmadığı için girdim ve hiçbir torpilim olmadan 2 soruyada doğru cevap vererek kazandım

Şimdi birkaç sorum var.
Ne kadar maaş aldığımızı forumdan öğrendim.

İnfaz koruma memuru ne iş yapar. Kısaca anlatırsanız sevinirim.
Cezaevinin temizlik veya çay gibi işlerine ikm memurları bakıyormuş doğru mudur ?

Birde internette genel olarak mahkumlar tarafından sürekli tehdit edildikleri söyleniyor. Bu kötü bir şey çünkü ben tehdit karşısında çok asabileşiyorum. İşimden olmak istemem

Cevap yazan herkese şimdiden teşekkür ederim

may246 cevabın için teşekkür ederim. Peki ya infaz koruma memuru sürekli koridorlarda dolaşıyor mu yoksa bir masası felan var mı ?

Çok cahilim bu konuda lütfen mazur görün.

Arkadaşım önceliklşe tebrikler.biz o kadar uzgunuz ki mulakatta basarısız oldugumuz için lutfen bu fırsatı tepme hayat sartları cok zor
Benim abimde 83 aldı lısanstan ama atanıcak mı Allah bilir zor yani merkezi atamalar biliyorsun.Kaçırma bu fırsatı derim

forumlarda bilerek bu mesleği kötülüyorlar gibime geliyoır kazanamayanlar yapıyor bunu genellikle yoksa bu meslekte olanların henüz kötü anlamda bir yazısını okumadım ben ...

Yukarı Alt