Bugün eğitim merkezine gittim arkadaşlar

İstanbul / Bahçelievler

1) Kesinlikle öğrenciler yatılı eğitim alacakmış kesinlikle haftaiçi çıkmak yokmuş yani sabah gidip akşam eve dönmek yok
2) 4 eğitim merkezine de düşübilirmişiz
3) süresini 6 hafta yapmayı düşünüyorlarmış

en geç çarşamba ilan çıkar dediler

siz de varolun arkdaşlar herkesin gönlünce olsun ,

sessizdevrim eğitimi sordum izin olayı hiç olmayacakmış

çok sağol meslektaşım güzel haber

aynen ankaradan sımdı geldım orada egıtım goren bırıyle konustum hızmet ıcı egıtıme baslamıslar 18 ınde bıtıcek dedı sızı 2 aylıgına cagıracaklar dedi inanmamıstım :)

buna çok sevindim çevremdekilerin çocuk nasıl duracak sensiz 3 ay demesinden sıkılmıştım inş 6 hafta daha kısa bir süre çokta iyi olmuş inşallah doğrudur arkadaşlar birde hayırlı haber çıksada eğitim tarihlerimiz belli olsa çok daha rahatlayacağım millete laf anlatmaktan ne zaman gideceksin? daha mı gitmedin? demelerinden usandım gün geçtikçe iyi haberler alırız inşallah

Arkadaşlar eğitim bittikten sonra stajı görev yapacağımız yerde görecekmişiz peki o zamanda bizim için kalacak yer olacak mı? Kimileri var diyor kimileri yok diyor.. Cevap lütfen..

inş dediğiniz gibi olur.şimdi aradım eğitim merkezini(ist) bi bilgim yok dedi . ama inş snn dediğin gibi olur. birde daha dsm miyiz ikm mi belli de değil.

arkadaslar genelmerkezı aradımızda onlarda alımın nasıl yapılcagı konusunda daha tam bı cozume kavusturamadık dıyolar gurupları nasıl ayarlıcaklar bellı dıyılmış. dosyalarınız geldı onayı kaldı dıyolar onayladıktan sonra kazandıgınız adlıyelere gondercez onlar sıze haber vercekler dıyolar tam tarıhı ve yerını.ve kendı sıtelerındende yayınlıcaklarmıs. bnım dusuncem ocagın son hastası yayınlarlar dıye dusunuyorum.

yelken

Yeni Üye
Alınan ilk ikm öğrencilerindenim. Stajda yer konusunu gündeme getirmişsiniz. Bizim dönemimizde çoğumuz kendi başımızın çaresine baktık mecburen. Ama sonra kurumlar kendi halletmeye başladı mı haberim olmadı.

Yukarı Alt