Bakırköy komisyonu adayları

sınav merkezi BAKIRKÖY olup 2. İKM ÖĞRENCİLİĞİ sınavına BAKIRKÖY'DE katılacak adaylar buradan paylaşım yapınız

böyle daha güzel oldu arkadaşlar buradan örgütlenelim inş mülakatta buluşup bilgi alışverişinde bulunuruz
buarada bakırköyü arayan varmı bugün

çok saol admin.arkadaşlar bakırköyde gireceklere tavsiyem sıralamaya gircem mi girmicemmi diye kafayı yemeyin.hepiniz sıralamaya girersiniz allahın izniyle. bol bol mülakata çalışın.daha sonranda zaman çok kısıtlı istediğiniz şekilde çalışamazsınız*wait*

keşke girebilsek de kardeş ya offf canım cok sıkıldı,arkads 76 75 dıyor ,emınde konusmus ama yıne de bellı olmaz tabıı.....

umutlu kardeş sen yinede ümidini yitirme hiç belli olmaz eğer bakırköye başvuru 4000 civarındaysa bence 74 düşebilir ama başvuru fazlaysa bilemem

umut bırsekılde varda...yıne ınsan kotu oluyor yaa,ızmırle bakırkoy arasında cok kararsız kaldım en son bakırkoy dedım ...off bılmıyorum ya yıgılma cokmus zaten ...ıns sıralamaya gırebılırız yaw.

açıkçası bende kendime pek şans vermiyorum puan 77.447 ama bekliyoruz inşallah 73 lere kadar inerde herkes şansını dener
bugün arayan yokmu bakırköyü ben aradım bilgi vermediler

mhm kardes sen keısn gırersın yanı bence..bende aradım bılgı falan yok daha posta gelıyor yarın da gelır dedıler..70 71 olmaz ama kac olur bılemeyız dedıler.

arkadaşlar ben iki yıldır mülakatlara katılııyorum.her zaman şu puanın altına düşmez bu puanın altına düşmez gibi laflar dönüyo ama 2 yıldır tekirdağa başvuranların yarısı 70 baraj puanda oluyo. yinede bilemem ama ben çalışın çalışın çalışın diyorum :)

inşallah hakeden ihtiyacı olan herkes girer ama sıralamaya girsek bi türlü girmesek bitürlü sıralamaya giriyosun bu seferde mülakat belası var 2 tane saçma sapan soru soruluyo elenip geliyosun hayalkırıklığı ve yaptığın masraflar cabası oluyo

Sıralamaya gireceğimi bilsem şimdiden biraz ucuza uçak bileti alacam puanım 78.45 nevar sanki açıklamazlar bir günlük iş ya...

75 mi 76 mi 77 mi hep kargasa be kardsm bnde de 76 puan var bakalım ne olacak hafta sonu bi geçsin artk hayırlısı *no*

keşke hafta sonu açıklansada sıralamaya girdiysek bilet alalım boy kilo ölçümünden 1 gün önce açıklanacak olması çok saçma

ZAMANLA KAYBETTİKLERİMİZ

Bir gün insan virgülü kaybetti, o zaman zor cümlelerden korkar oldu ve basit ifadeler kullanmaya başladı; cümleleri basitleşince düşünceleri de basitleşti.

Sonra ünlem işaretini kaybetti; alçak bir sesle ve ses tonunu değiştirmeden konuşmaya başladı. Artık ne bir şeye kızıyor, ne bir şeye seviniyordu. Hiçbir şey onda en ufak bir heyecan uyandırmıyordu.

Bir süre sonra soru işaretini kaybetti ve soru sormaz oldu, hiçbir şey onu ilgilendirmiyordu.
Ne evren, ne dünya, ne de kendi apartmanı umurundaydı. Birkaç yıl sonra iki nokta üst üste işaretini kaybetti ve davranış nedenlerini başkalarına açıklamaktan vazgeçti.

Ömrünün sonuna doğru elinde yalnız tırnak işareti kalmıştı. Kendine özgü tek düşüncesi yoktu, yalnız başkalarının düşüncelerini tekrarlıyordu. Düşünmeyi unuttu ve böylece son noktaya erişti.

Evet arkadaşlar, sakın sizler virgülü kaybedip ifadelerinizi basitleştirmeyin. Zorluklardan korkmayın. Ünlemi kaybederek hayatınızın heyecanını yok etmeyin ama fazla yüksek sesle de konuşmayın. Noktayı da kaybetmeyin, olumsuzluklara ve yanlışlarınıza nokta koymayı bilin.

İki noktayı sık sık kullanın ve davranışlarınızın nedenlerini açıklayın. Doğru anlaşılmak için nedenlerinizi ifade etmelisiniz.

Hayatta kaybetmemeniz gereken en önemli işaret ise soru işaretidir. Soru sormaktan korkmayın. Soru sormak öğrenmeniz için gereklidir. Unutmayın sormak değil, bilmemek ayıptır. Sorgulayın evreni, dünyayı ve hayatı. Sormadan ve sorgulamadan gerçekleri bulamazsınız.

Ve asla ama asla, kesinlikle, hiçbir zaman DÜŞÜNMEYİ unutmayın ve konuşma çizgisini kaybetmeyin...

Nurullah KARATAŞ

Öğretim Görevlisi

bakırköyü kazananların gideceği eğitim mezkezinden bi öğretim görevlisinin yazısı konuyla alakası yok ama yinede güzel yazmış *clap**clap*

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

buda istanbul eğitim merkezi bandırmayı kazanacak arkadaşlar burada eğitimlerini görecekler. şuan 1. dönem öğrencileri eğitimine devam etmekte

Yukarı Alt