Bakırköy komisyonu adayları

arkadaşlar daha önce bakırköyde mülakata giren var mı.tek heyetmi yapıyor mülakatı yoksa 2 grup halinde mi yapılıyor?bilen paylaşırsa bizde öğrenmiş oluruz...

abı ben aradım az önce.ismim var mı gıttı mı dıye sordum once puanı sorunca 4 unde acıklanıyor deyıp kapatıyorlar.isme baktılar ısmınız gorunuyor gece 12 lere kadar gıtıs yapıyoruz cok yogunuz dedıler..sonra puanı sorum bı bılgınız var mı dıye pek demek ıstemedıler yanı dhaa bellı degıl dedıler..70 71 ise sıkıntı olabılır dedıler. ben kendı puanımı soyledım 74,334 dıye 4 unde bellı olur krıyık bır puan ne desek yalan olur dedıler:((( olmadı gıbı bırsey ahh ahh.....

öğleden sonra da ben ararım kardesm aynı senın taktıkle adamın dedıgıne göre taban puan daha 73-74-75 e gelmemıs ben öyle anladım kardsm hayırlısı uzme kendını ınsAllah dusuk kapatır da listeye gireriz.

tam bılmıyorda abı yıne adam sımdıkı duruma gore konustu galıba .bugun de postalar gelse ve onlarda benım puanımdan az yukarı olsa gelmeme durumu daha yakın gorunuyor... kusuratlarla oynuyor cunku dedı her an degısıyor durum net bır sey dıyemeyız dedı.....5000 basvuru olmus bırde

kardesm Allahın ıznıyle beraber listeye girip gidicez ve mulakattan sonra bırbırımıze soruları sölücez :) daha cok ısımız var bırakma kendını olsa da olmasa da nasipten ötesine geçimez ki *yes*

silivri de 5 bin küsür dü ama 73-74 le kapattı belli olmuyor azıcık sabredelım bakalım görecegiz inşAllah hayırlı sonucları.

uhibbuki kardeş ıns gırebılırız ..hos gırsek bı dert gırmesek baska bır dertte ıns. bu sefer hepımızın kı olur . buradan bır ıkm e olarak paylasımlarda bulunuruz

hayır mubarek gunde kocaman bır amınnnnn dıyorum.:)bırlıkte gıder gelırız abı artık.....:))nasıp tabı yaa eldne ne gelır kı dua etmekten baska bu saatten sonra.

inşAllah o gunlerde gelecek hadı bugun mubarek cuma gunu elleri acıp dua edelım de hayırlı neticeler duyarız inşallah hayırlı cumalar . gönlümüzdekini hayırlı eyler inşAllah rabbim. :) hadi grşz bakırköy'de

5000 başvuru olması normal açıkçası ben daha fazla başvuru olacağını düşünüyodum ama eğer gerçekten başvuru 5000 ise bence az bile puan 74 düşer arkadaşlar hiç canınızı sıkmayın

bilgi alamadım kardesım aday numaranız su dedıler lısteye gırdımmı yanı dedım o kunu da malesef bılgı veremıyoruz dedi *no* aday numaram 3400 küsürmüş o_O

hıı anladım uhibbuki hadı hayırlısı dıyelım...bırsey soracam senın şöförluk oldu mu kardes baska bolumde ole bırsey gordum sankı

Yukarı Alt