ANKARA KOMİSYONU ADAYLARI

sınav merkezi ANKARA olup 2. İKM ÖĞRENCİLİĞİ sınavına ANKARA'DA katılacak adaylar buradan paylaşım yapınız

bende 82 kocaeli arkdaşım.

boyter,,kocaeli taban puan hakkında guncel bilgin varmı??
yuksek kapatır gibime geliyor ama

sabah komisyonu aradım yazmıştım zaten.. 78 civarı dedi. sıralamaya giren en düşük puanlı kişiymiş.. onun dışında bi bilgim yok.. bence biz sıralamaya girdik. postayla gelecekler olsa bile bizi etkilemez diye düşünüyorm. yani inşallah;)bende yüksek kapatacağını düşünüyordum ama tahminlerimde yanılıcam galiba.. sebebini bilmiyorum bu ikm alımına talep olmadı ..

bende 82 kocaeli arkdaşım.

boyter,,kocaeli taban puan hakkında guncel bilgin varmı??
yuksek kapatır gibime geliyor ama

sabah komisyonu aradım yazmıştım zaten.. 78 civarı dedi. sıralamaya giren en düşük puanlı kişiymiş.. onun dışında bi bilgim yok.. bence biz sıralamaya girdik. postayla gelecekler olsa bile bizi etkilemez diye düşünüyorm. yani inşallah;)bende yüksek kapatacağını düşünüyordum ama tahminlerimde yanılıcam galiba.. sebebini bilmiyorum bu ikm alımına talep olmadı ..

inş arkadsım gireriz..bi an önce acıklasar artık..

ilk öğrenci grubu 1 ay sonra eğitime başladı. 24 nisanda eğitime girdiler. şimdi bu ilk öğrenciler ağustosun ilk günlerinde yarı tatile çıkıyor dönüşlerinde staj başlıcak o zaman olabilir yada sonuç açıklandıktan 1 ay sonra olabilir.

arkadaşlar hakkınızda hayırlısı olsun, inşallah kazanırsınız ve kazandıktan sonra da bizim kadar beklemezsiniz :)

Yukarı Alt