Ağustos ayı yeni infaz koruma memuru alımıı

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Slm sayın arkadaşlar temmuz sonu ağustos başı gibi infaz koruma alımı olucağı bilgileri duydum bilgisi olan bu başlık altında bizi bilgilendirsin lütfen.Tşkrler.Gerçi hoş alım oluyoda ben girebiliyommu yok....

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
inşallah olacak herkes gökten inip memur olmadı çabalayın arkadaşlar ben 3 kez kpss ye girdim 7 yıldan sonra memur oldum yılmak yok..

dış güvenlik kesin o yüzden ikm öğrenci alımı yapılıyor ona hazırlık yapılıyor..

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
her güzelliğin önünde uzanmak için engel vardır biraz acıtır ama ödülü güzel olur sabır edelim olacak inşallah

son alımda küsüratla kaçırıp bu sınava 5 kez başvurup 3 kez mülakatta elendim yılmadım devam :D çocukluk hayalimi gerçekleştirmek için hala çabalıyorum. aileye dedem ve halamdan sonra bir ikm daha kazandırmak istiyorum... devam arkadaşlar bu snava katılmaya

bi soru yoneltmek istiyorum :)
Ağustos ayı yeni infaz koruma memuru alımı var mı yoksa var olmasını temenni mi ediyoruz bu konu baslıgı altında sagyılar

duyumları yabana atmamak gerek öyleyse 2010 kpss puanıyla son bi şans verilebilir demektir.
inşAllah bir kapı daha acılır beklemeye devam öyleyse hadi hayırlısı.

Temmuz sonu diyorsunuz da 7-8 Temmuz'da Lisans Kpss olacak. Kpss sonuçlarının geçerliliği sınav tarihinden itibaren 2 yıldır. 10-11 Temmuz'dan sonra tam 2 yıl olmuş olacak. Yani demiyor ki yeni sınavın sonucu açıklanana kadar önceki sınavın sonucu geçerlidir. Hangi Lisans Kpss puanını isteyecek. Lisanlar için 2012, ortaöğretim-önlisanlar için 2010'u isteyecekler o zaman. 2010 Ortaöğretim-Önlisans Kpss puanında geçerlilik süresi 23 Eylül'de biteceğini kılavuza yazmışlar. Bu arada denetimli serbestlik için verilen kadronun 2630'u hala duruyor. Memurlar.net'te geçici görevlendirmeler iptal edilmiş diye yazanlar var. Temmuz ayında ilan verilecekse bu ayın sonuna kadar denetimli serbestlik alım ilanı verme durumu yok o zaman. Benim ildeki denetimli serbestlik müdürlüğü adliyenin içinden taşınmış. Adliyenin üzerindeki tabelada kalkmış. Yeni kocaman bir bina. Dıştan bakınca sanki bir holding gibi. Üzerine de kocaman kırmızı bir yazı yazmışlar. DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ. Tam yol kenarı. Ordan geçen herkes oraya bakıyor. Görmeyen kalmamıştır herhalde.

benim anlamadığım temmuz 20 adli tatil ağustos sonuna kadar alımı ne zaman yapacaklar.mantıklı gelmedi pek ama inşallah alım olur

T.C.

ADALET BAKANLIĞI

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Sayı : B.03.0.CTE.0.00.20-903.02/2830/64306 04/05/2012

Konu : Personel atama plânlaması

.................................CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA

Açıktan atamaları plânlamak, talepler arasında koordinasyonu sağlamak, personelin kurumlara dengeli dağılımını temin etmek ve atanma taleplerinin değerlendirebilmesini gerçekleştirmek amacıyla Genel Müdürlüğümüzce taşra atamalı personelin Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliği'nin 22'nci maddesi kapsamında yer değişikliği taleplerinin, personelin görev yaptığı kurum ile atanmak istediği kurumunun personel ihtiyacı gözönünde bulundurularak değerlendirilmesine karar verilmiştir.

bu mayıs ayında çıkan ikm havuz tayin yazısı açıktan alımları planlamak yazıyo başında demekki bu tayinler sonuçlanınca alım yaparlar ancak yaparlar ise

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt