ADALET KART

Kayıt
25 Kasım 2012
Mesajlar
190
Beğeniler
0
#1


Adalet Bakanlığı çalışanı olmanın verdiği gururu ve prestiji yansıtan, tarihten günümüze modern çizgilerle tasarlanmış ve her alanda ayrıcalık hissi doğuracak akıllı kart projesinin temelleri atıldı.Adalet çalışanlarını kapsayan proje baskı işlemlerinde aksaklık olmaz ise mart ayına tamamlanıp Adalet kartların teslimi sağlanacaktır.
Cipder İnternet sitesinden AdaletKart projesi ile yapılan yazılı açıklama açıklamada;
Değerli üyelerimiz,
Bakanlığımıza bağlı merkez ve taşra teşkilatında görev yapan personele ortak bir personel kimlik kartı verilmesi konusunda gelen yoğun istek üzerine Adalet Bakanlığı tarafından “AdaletKart” adlı bir proje başlatılmıştır.
Bu proje ile hazırlanması düşünülen Adaletkartın, kimlik kartı olmasının yanı sıra, çeşitli alanlarda hamiline bazı avantajlar sağlayacak (alışverişlerde indirim vb) şekilde tasarlanacağı belirtilmiştir. Adalet Bakanlığı İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı’nca yapılan duyuruda bu proje ile merkez ve taşra teşkilatındaki tüm personelimizin çağın gereksinimlerini karşılayan, görsel ve teknolojik güvenlik önlemlerini barındıran bir kart hazırlanacağı belirtilmiştir. Aynı duyuruda bu kart ile yapılması istenen ayrıcalıkların ve indirim yapılması istenilen marka ve ürünlerle ilgili görüşlerin gorus@adaletkart.com adresine ulaştırılabileceği de vurgulanmıştır.
Bu proje konusunda Derneğimizce İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı ile yapılan görüşmede, projenin Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı tarafından yürütüldüğünü, söz konusu kartın içeriği, tasarımı ve kapsamı konusunda çalışmaların devam ettiği öğrenilmiştir. Projenin hazırlanma ve uygulama süreci takip edilmekte olup bu konudaki gelişmeler sizlerle paylaşılacaktır.
Önemle duyurulur.


..alıntı..
 
Yukarı Alt