2. E-kitap yayında

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaşlar meraba. iş dönüşü geçirdiğim bir trafik kazası sebebiyle biraz geç kaldım. kusura bakmayın. ancak gelebildim eve.

2. e kitap. ilk yayınladığımızın devamı niteliğindedir. mülakat sorularının bir kısmı 1. kitapta mevcuttur.

mesleki bilgilere ağırlık verdiğimiz 2. Forumcip E kitap

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

PDF indirmek için

Bağlantıları görmek için üye girişi yapmalısınız.

ercan kardeş emeğine yüreğine sağlık. ayrıca ismimi orada görünce gururlandım. umarım forumumuzdaki bir çok adayımızın kazanmasına vesile oluruz. hepimizin hakkında hayırlısı olsun

KUBSEN

Yeni Üye
ERCAN KARDESSS HARİKA BİR KİTAP YAYINLAMISIN...cok ama cok teskür ederim insallah kazanırız...BU ARADA RABBİM SİFA VERSİN....GECMİŞ OLSUN...SEN TRAFİK KAZASI GECİRDİGİN HALDE YİNEDE PAYLASIMDA BULUNDUN...COK SASIRDIM...İSTE SÖZÜNÜN ERİ DİYE BUNA DERLER.............ALLAH RAZI OLSUN KARDESİM SENDEN....

geçmis olsun. allah sıfa versın kardeşim. sağlık durumun nasıl. emeğine sağlık Allah razı olsun

Derrraaa

Yeni Üye
çok geçmiş olsun ercan ALLLAH razı olsun hepinizden sagolun hakkınız ödenmez.

ercan kardeş çok sağol allah razı olsun senden kaza geçirmene rağmen yayınladın ayrıca çok geçmiş olsun sessizdevrim sana da çok teşekkürler:)

arkadaşlarım, sizin yüreğinize emeğinize sağlık nasıl güzel ve akıcı bir kitap olmuş çok beğendim, umarım emekler boşuna çıkmaz ve bizlerde aranızda oluruz, forumcip ailesi hepinize tek tek teşekkür ederim, selamlar

arkadaşlar herkesin emeğine yüreğine sağlık çok güzel olmuş... umarım atanırız bizde...

ercan kardeşim umarım birşeyiniz yoktur büyük geçmiş olsun bu arada 2. kitap için çok çok teşekkürler...

inşallah hakkımızda hayırlı olur arkadaşlar. benim bişeyim yok. araba biraz hasarlı sadece. doktor tedbir amaçlı film falan çekti. kafamı direksiyona vurdum. aman arkadaşlar. araba kullanan arkadaşlara sesleniyorum. kesinlikle çok dikkatli olun. neyn nerden çıkacağı belli olmuyor.

arem

Yeni Üye
Ercan kardeş çok sağol..Allah razı olsun..Kazanmamıza vesile olur inşallah..Dualarımda sana ve emeği geçen herkese yer vericem :D

geçmiş olsun ercan kardeşim allah yardımcımız olsun her zaman. Hazırladığınız kitap için de bütün hakkı geçen herkese çok çok teşekkür ederim allah razı olsun inşallah hakkımızla kazanırız allahın izniyle allah razı olsun çok teşekkür ederim hepinize

tamer

Yeni Üye
ercan ersagu ,, kardeş büyük geçmiş olsun , e kitap için de emeklerin içinde çok teşekkürler ve sessiz devrim arkadaşımıza da büyük teşekkürler emekleri için ve diğer emek veren herkese ...

Sedo

Yeni Üye
geçmiş olsun umarım ciddi bir durumunuz yoktur, emeğinize yüreğinize sağlık, teşekkürler..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt