2.000 Üye Sayısına Ulaştık

Arkadaşlar forumcip.com çok kısa zamanda adeta bir çağ atlamış bulunmakta. Şu an 2.000'ci üyemiz aramıza katıldı.

Tüm üyelerimizi ve bilhassa yöneticilerimizi tebrik ediyorum. *clap*

resımde yesıl renklı ve turuncu renklı yazan admınlarımıze özel mi bizim isimlernde renkli olmasını talep ediyorum hakım bey :)

hayırlı ve uğurlu olsun . ama dahada çoğalmamız lazım ki sesimizi duymak istemeyen kesimlere duyurmak.amaç bu olsun bence ikm ler için

2000. üye arkadaşımız tohatın ilk mesajı çok garip. :) avatar resmımı 2000 yaptım bakırköyden haber varmı .. var kardeşim var. bizim herşeyden haberimiz var. burası forumcip... biz sadece ceza infaz personelleriyle ilgili bilgileri paylaşıyoruz.. doğru adrestesin..

kardelenkurt

Kurucu
Yetkili Kişi
maşaallah arkadaşlar kendimize ait ve ikmler tarafından yapılan yönetilen bir forumumuz var FORUMCİP ...

hiçbir derneğe, partiye, görüşe vb. kurumlara yakınlığı yok.. çıkarı yok

tek çıkarımız haklarımız ve bizleriz..

amacımız yeni arkadaşlarımıza yardımcı olmak, sorunlarımız paylaşmak ve çözüm üretmek..

astsubayla birlik oldu ailelerini dahi üye yapıp binlerce kişi olup haberlere çıktılar ve haklarını alıyorlar..

neden biz almayalım..

sitede herkes admin adayıdır ama bunun için mesaj sayısı, online olma yani güven alması lazım tam..

çünkü ben işe gittiğimde, diğer yönetici olmadığında siteyi yönetecek..

bizi bölmek, kışkırtmak isteyenler olacak lütfen onların gazına gelmeyelim..

inşallah bu yıl 5000 i görücez.. görmek zorundayız..

5000 ikm üyesi olan bir siteyi bakanlık dahil herkes dikkate alır..

artık birşeyler yapma zamanı..

facebook sayıımz az 550 bile olmadı daha..

lütfen face sayfamızı canlandıralım birkez de olsa paylaşıp arkadaş davet edelim..

teşekkürler...

Yukarı Alt